Provoz neomezen!

Aktuálně v souvislosti s vládním nařízením:

1. Z našeho eshopu si můžete dál bez omezení objednávat. Žádný z našich zaměstnanců není v karanténě a denně si prověřujeme jejich stav. Všechny naše prostory jsou pravidelně dezinfikovány.

2. Nemusíte se obávat šíření viru zásilkami - vir vydrží na předmětech pouze v rámci hodin, proto k vám uvnitř zásilky nedoputuje. Kurýři mají povinnost dezinfikovat si před a po každé zásilce ruce.

3. Doby doručení mohou být lehce prodlouženy.

4. Můžete využít všech námi nabízených přepravních služeb (DPD, Česká pošta, Zásilkovna).

5. Pobočky Zásilkovny, na které nelze objednávat z důvodu uzavření, nelze zvolit při volbě dopravy v košíku. Nemusíte se tedy obávat, že bude prodejna, kam jste objednali svůj balíček, uzavřena.

6. Pokud se nacházíte v karanténě, napište nám tuto informaci do poznámky a my vás budeme kontaktovat s postupem předání zásilky.

7. V případě volby DPD, je možné, že Vám doručí na vaši adresu balíček jiná dopravní služba. Bohužel s tím, jaké nároky se kladou na kurýry a s tím, že jejich povolání patří k rizikovým z hlediska vstupu do karantény, je možné, že pro rychlé doručení Vaší zásilky zvolíme jiného přepravce. Cena i informování vás o doručování budou však stejné.