Náš malý obchůdek sídlí v centru Žďáru nad Sázavou v krásném historickém domě s obchodnickou tradicí.

 

         

 

Jeho majiteli jsou manželé Antonín a Ludmila Fialovi.

 Za krásných 25 let fungování jsme získali množství stálých zákazníků.

V červenci roku 2018 jsme po dlouhých přípravách spustili k naší kamenné prodejně i tento eshop. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti poslouží i těm internetovým zákazníkům. Naším prvořadým cílem je vždy spokojený zákazník. Proto se snažíme neustále rozšiřovat náš sortiment i služby. Důvodů proč nakoupit u nás je však mnohem více, najdete je na stránce Proč nakupovat u nás.

 

 

V naší kamenné prodejně (bližší informace v Kontaktech) si mimo dárkového zboží lze vybrat i z nepřeberného množství různých českých i zahraničních alkoholických nápojů, vín a tabákových výrobků. Víme, že velmi často nás všechny trápí výběr dárků pro naše blízké a následně i jejich zabalení. Proto nejenže Vás v naší prodejně obslouží příjemný personál, poradí s výběrem zboží, ale i dle dalšího přání jej dárkově zabalí, popř. si u nás můžete vybrat z široké škály obalového sortimentu.

 

      

 

Když si u nás objednáte zboží, naše dvě šikovné zaměstankyně Libuška a Blanička přijmou objednávku, pečlivě vše zkontrolují a zabalí a co nejdříve Vám zboží odešlou. Jsou Vám také k dispozici při jakýchkoliv dotazech nebo přáních, vyřídí Vaše reklamace, zkrátka jsou Vám k dispozici vždy na uvedených Kontaktech (zde naleznete i podrobnější informace o prodejně a její otevírací době).

 

Pokud si nejste jisti, jak u nás v e-shopu nakoupit, navštivte sekci Jak nakupovat. Všechny informace o možnostech dopravy a plateb naleznete v sekci Doprava a platba. A pokud budete chtít zboží vrátit nebo reklamovat, vše potřebné najdete na stránce Reklamace a vracení. Možná vás budou zajímat i Obchodní podmínky, Zásady souborů Cookies nebo Zásady ochrany osobních údajů.